Konto bonusowe

Program bonusowy speedprint.pl

1. Uruchomienie programu

Program uruchamiany jest na zyczenie Klienta. Aby uruchomić program wyślij e-mail na druk@speedprint.pl w tytule wpisz PROGRAM BONUSOWY w treści wiadomości nalezy podać adres e-mail konta, dla którego program ma zostać uruchomiony.

 

2. Zbieranie punktów

Po uruchomieniu programu za zakupy większości produktów na stronie speedprint.pl otrzymasz punkty bonusowe. Punkty naliczane są automatycznie po dokonaniu płatności za zamówienie. Po uruchomieniu programu stan punktów bonusowych sprawdzisz w swoim Panelu Klienta w zakładce Konto Bonusowe.

 

Produkty objęte programem bonusowym posiadają stosowną informację w opisie produktu.

 

3. Wykorzystanie punktów

Punkty możesz wykorzystać do obniżenia kwoty do zapłaty kolejnych zamówień.

Każdy wykorzystany punkt obniży kwotę do zapłaty za produkty o 1 zł. Cena za produkt może zostać obniżona maksymalnie do 0,01zł.

Punktami bonusowymi nie można płacić za koszt przesyłki, po obniżeniu ceny za produkty pamiętaj, aby dokonać płatności za pomniejszoną cenę produktu oraz przesyłkę.

4. Wykluczenia programu

- programem nie są objęci klienci zapisami do programu partnerskiego

- punktów zgromadzonych na koncie bonusowym nie można wymieniać na gotówkę, służą jedynie do pomniejszenia opłaty za zamówienie

 

5. Postanowienia końcowe

Wszelkie pytania, zgłoszenia i reklamacje z tytułu programu bonusowego są rozpatrywane jedynie przez drukarnię speedprint.pl bez konieczności podawania przyczyny i podstawy prawnej. Z tytułu błędów programu lub innych nieprzewidzianych działań i okoliczności Klientowi nie przysługuje prawo do zadośćuczynienia. Przyznawane punkty są jedynie oświadczeniem dobrej woli drukarni, które może zostać w dowolnym czasie i bez podania przyczyny wycofane.